Лікар Єрохіна Марина Віталіївна — дерматовенеролог, косметолог. Досвід роботи 23 роки. Спеціалізується на захворюваннях шкірних покровів. Проводить складну діагностику та лікування порушень волосяної частини голови. Розробляє комплексні заходи по відновленню шкірних покровів. Проводить консультації по питанням відновлення волосся.

Посада
Головний лікар. Дерматовенеролог/Трихолог
Досвід роботи
23 роки

Освіта

1995р.: Вінницький державний медичний університет ім. М.І. Пирогова

Участь в асоціаціях

— Член асоціації трихолог;
— Член асоціації дерматовенерологів.

Здобуті знання

2005 р.: пройшла підвищення кваліфікації: "Основи озонотерапії" в, АЛЕ Асоціації озонотерапевтів Росії м.Нижній Новгород.
2005 р.: пройшла практичне навчання методики: "Венозний масаж обличчя" під керівництвом самого автора Енріке Гарсія (Барселона) при масажною школі Inmaster м.Киев,
2006 р.: пройшла навчання в компанії "ВІП Україна": "Робота на косметологічному апараті Vip line plus: електроміостімуляція обличчя і тіла, накожний електроліполіз, мікрострумова терапія (Італія)". В цьому ж році пішла навчання із застосування світло-теплового технології LHE на апараті Xterem Clear в м.Києві.
2007 р.: в м.Москва пройшла навчання в компанії Константа-Мед з освоєння Безін'єкційна мезотерапії і газорідинного масажу і пілінгів різної глибини проникнення на апараті Jeet peel.
2007 р.: пройшла навчання: "Базисні знання по гомотоксикології і антигомотоксичної терапії", м.Вінниця.
2008 р.: пройшла курс підвищення кваліфікації за дермато-венерології в м.Киев. У компанії "Каскад медикал" пройшла навчання: "Корекція порушень кровообігу і мікроциркуляції за допомогою препаратів Хель".
2008 р.: успішно закінчила навчання за методикою мікромезотерапіі м.Києві.
2009 р.: пройшла навчання в компанії «Каскад медикал»: "Основи дренажної терапії". В цьому ж році успішно закінчила курс: «Контурна пластика і застосування препарату "Ботокс" в косметології".
2010 р.: пройшла тематичне удосконалення "Застосування ВТХА в естетичній медицині"
2010 р.: пройшла курс "Редермалізація" Hyalual "
2010 р.: брала участь в конференції "Практичне застосування генетики в медицині" антіейдж і якість життя " м.Одесса
2011 р.: брала участь в науково-практичній конференції головних лікарів України "Інноваційні системи управління охороною здоров'я"
2011 р.: учасник "1-го з'їзду Українського Товариства естетичної медицини" м.Одеса
2011 р.: учасник мастеркласу за методикою розробки клінічних протоколів та медичних стандартів по дерматовенерології під контролем Міністерства зравоохраненія України, м.Київ
2011 р.: брала участь в міжнародному конгресі "Профілактика. Антіейдж медицина", м.Київ
2011 р.: учасник конференції "3-и дерматологічні дні" під контролем Міністерства зравоохраненія України, м.Київ
2012 р.: учасник науково практичної конференції "генодерматоз" 4-ие дерматологічні дні, м.Київ при Українській Академії дерматовенерології
2012 р.: учасник конференції "Сучасні технології омолодження. Діагностика та профілактика ускладнень" м.Одеса
2012р.: пройшла курс ОТП терапія (збагачена тромбоцитами плазма) .2-й ступінь HARVEST м.Одеса
2012р.: пройшла семінар по Швейцарської марці ТЕТі

Сертифікати сертифікати, дипломи та інші нагороди
Зворотній зв'язок