Дитячий офтальмолог Вінниця: графік відвідування окуліста

Дитячий офтальмологПроблема діагностики патологій зору у маленьких дітей полягає в тому, що вони не можуть поскаржитися на свій стан. В Україні передбачено відвідування дитячого офтальмолога в три місяці, півроку і рік. Такий графік дозволять виявити захворювання на тій стадії, коли лікування буде максимально ефективним.

На прийомі лікар-офтальмолог:

  • огляне очне дно дитини. Ця процедура безболісна і допомагає діагностувати не тільки проблеми із зором (глаукому, катаракту), але і злоякісні новоутворення, гідроцефалію;
  • перевірить стан зору в цілому: реакцію дитини на рух, світло, частоту моргання, слизні канали.

Наступні візити до очного лікаря заплануйте на три і п'ять років, потім перед школою, або за рекомендацією дитячого лікаря педіатра.

Досвідчений дитячий офтальмолог у Вінниці чекає Вас на прийом в медичному центрі «Омеда».

Шкільні навантаження, стрімке зростання організму в підлітковому віці також можуть спровокувати проблеми з боку зору. Тому так необхідні щорічні огляди окулістів. Не нехтуйте ними.

ОкликВажливо: якщо у дитини спостерігаються гнійні виділення з очей, свербіж, почервоніння — не відкладайте відвідування! Чим більше часу буде втрачено, тим більше ризик опинитися в спеціалізованій лікарні.

Приватний окуліст Вінниця: діагностика захворювань

Огляд та консультація приватного окуліста Вінниці включають ряд діагностичних процедур:

  • вимір гостроти зору (візометрія);
  • визначення оптичної сили — рефракції (за допомогою цієї процедури діагностуються короткозорість, далекозорість, астигматизм).

ОфтальмологІснують також методи дослідження очного дна, сітківки і глибших структур — кришталика, райдужки, склоподібного тіла. Все це допомагає запобігти серйозним проблемам із зором.

Хороші результати дає діагностика з використанням сучасного обладнання. Однак не всякий приватний окуліст Вінниці має в розпорядженні необхідні ресурси. Тому варто звертатися в спеціалізовані і широкопрофільні медичні центри, де професіоналізм лікарів підтримується відповідною матеріальною базою. Пам'ятайте, що ціна питання — здоров'я ваше і ваших дітей!

У комплексі послуг медцентру «Омеда» професійний огляд окулістом дорослих і дітей будь-якого віку. Також лікар допоможе підібрати контактні лінзи або окуляри, дасть рекомендації по збереженню здоров'я очей.

Наші ціни
Консультація-огляд первинна
500 грн
Консультація-огляд повторна
300 грн
Консультація-бесіда без огляду
200 грн
Підбір окулярів або лінз
160 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам