Серце — один з найважливіших органів людини. Його безперебійна робота є гарантією довгого і здорового життя. При появі проблем з серцем або серцево судинною системою потрібно негайно звертатися до досвідченого лікаря-кардіолога, який поставить Вам правильний діагноз, допоможе вилікувати серце і відновити його нормальну роботу.

Саме в Медичному Центрі «Омеда» працюють висококваліфіковані лікарі, що мають в своєму арсеналі всі сучасні засоби діагностики. Призначені лікувати і дати рекомендації по корекції факторів ризику, які безумовно допоможуть вам впоратися з вашими недугами.

Якщо Вас турбують:

  • біль в серці,
  • задишка,
  • перебої в роботі серця,
  • серцебиття,
  • запаморочення,
  • підвищення артеріального тиску.

То вам необхідно звернутися до кардіолога!

У Центрі «Омеда» виконується повний спектр досліджень як лабораторних так і функціональних, для діагностики серцевих захворювань і вибору їх методів лікування.

Приватний кардіолог, Вінниця

При підвищеному артеріальному тиску ми проводимо необхідні дослідження для виключення вторинних гіпертензій (ниркових, вазо-ренальних), здійснюємо підбір ефективних сучасних гіпотензивних препаратів, проводимо УЗД дослідження, консультуємо хворих, які перенесли інсульт для корекції гіпотензивного лікування.

Пацієнти, які перенесли інфаркт міокарда, мають порушення серцевого ритму, яким імплантовано електрокардіостимулятор мають можливість обстежуватися клінічно, виконуючи весь спектр лабораторних контрольних показників згортання крові, ліпідограмми, ЕКГ, УЗД серця. А також, отримати професійну консультацію кардіолога в Вінниці з усіх питань. Проводиться медикаментозна терапія хворих.

Після перенесених простудних захворювань, ГРВІ для діагностики та лікування серцевих ускладнень, необхідна консультація приватного кардіолога.

У нас є можливість лікування хворих з хронічною серцевою недостатністю на тлі вже існуючих захворювань серця, в тому числі для проведення інфузійної терапії в обладнаному кабінеті.

У хворих, з постійною формою миготливої Аретмії у нас проводиться підбір дози варфарину по лабораторному показнику МНО.

При атеро склеротичному ураженні декількох судинних басейнів (наприклад кінцівки, мозкові артерії, серце) проводиться діагностика вираженості прогресування процесу і корекція лікування.

Дуже важливо, своєчасно звернути увагу на ранні симптоми серцевих захворювань, корекцію факторів ризику.

Консультація кардіолога, Вінниця

Первинний огляд кардіолога включає збір анамнезу, вимірювання тиску, аускультацію (прослуховування) роботи серця і легенів, ЕКГ. При необхідності лікар призначає УЗД серця, додаткові аналізи або консультацію суміжних спеціалістів. І все це ви можете зробити в стінах однієї клініки, не втрачаючи час у чергах і поїздках по поліклініках.

Кардіологи в Медичному Центрі «Омеда» застосовують весь свій практичний досвід для точного діагностування та успішного лікування захворювань серцево-судинної системи.

Наші ціни
Консультація-огляд первинна ( + ЕКГ)
550 грн
Консультація-огляд повторна
320 грн
Консультація-бесіда без огляду
200 грн
ЕКГ (електрокардіограма) без розшифровки
120 грн
Консультація-огляд та маніпуляції з приводу зняття гіпертонічного кризу
210 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам