Консультація уролога в МЦ Омеда

У медичному центрі «Омеда», Вінниця - практикується прийом лікарів урологів, як для дорослих, так і для дітей. Урологія - одне з «делікатних» медичних напрямків, що вивчає дуже важливі органи людського організму - сечову систему у чоловіків та жінок і статеву систему чоловіків (частина урології - андрологія).

Звертатися до уролога медичного центру «Омеда» необхідно, якщо ви відчуваєте неприємні симптоми:

  • біль внизу живота;
  • свербіж, печіння;
  • часте і хворобливе сечовипускання;
  • виділення з піхви або члена, нехарактерні для здорового організму;
  • болючий статевий акт;
  • порушення ерекції;
  • передчасне сім'явиверження.

Приватний уролог у Вінниці: профілактика і лікування
У відповідальність лікарів урологів - входить лікування і профілактика таких частих захворювань як простатит, статеві інфекції. Крім того, як лікарі урологи, так і лікарі андрологи проконсультують вас з питань чоловічого безпліддя, імпотенції та проведуть процедуру видалення папілом.

Для жінок лікарі урологи медичного центру «Омеда» - допоможуть позбутися від статевих інфекцій, циститу, вагініту, уретриту та ін.

Що дуже важливо, і для чоловіків і для жінок - це своєчасне звернення за консультацією до лікаря уролога в Вінниці при перших ознаках хвороби або нездужання, пов'язаних зі статевою та сечовою системами. Часто люди, особливо чоловіки, не поспішають йти до лікаря уролога, банально, через психологічний бар'єр перед таким відвідуванням. А запущені форми сечостатевих хвороб часто складно піддаються лікуванню і можуть з невеликої проблеми перетворитися в постійний біль і втрату певних функцій організму. Виявлення ж хвороб на ранній стадії в 90% випадків призводить до одужання пацієнта. Тому лікарі урологи медичного центру «Омеда», Вінниця, наполегливо рекомендують профілактичне обстеження 1-2 рази на рік, а для вікової категорії старше 40 років - 2-3 рази на рік.

Записуйтеся на прийом уролога в Вінниці в Омеда
На консультації у лікаря уролога центру «Омеда», завжди уважно вислухають ваші скарги, сумніви і проблеми, проведуть огляд. Найчастіше для точного виявлення причини виникшої у пацієнта проблеми призначаються додаткові аналізи та обстеження, наприклад, УЗД малого таза, уретроскопію та інші лабораторні дослідження. Тому, перед консультацією лікаря уролога необхідно протягом 4 годин утриматися від сечовипускання, щоб зроблені аналізи мали достовірну картину і реальний результат.

Наші ціни
Консультація-огляд уролога первинна (по потребі - пальцеве обстеження та/або з допомогою дзеркал)
500 грн
Консультація-огляд повторна (по потребі - пальцеве обстеження та/або з допомогою дзеркал)
300 грн
Консультація-бесіда без огляду
200 грн
Масаж простати пальцевий
110 грн
Мазок з уретри
160 грн
Мікроскопія секрету простати
160 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам