Посада
Дитячий дерматолог
Досвід роботи
7

Вітаю! Мене звати Пушкар Юлія Вікторівна, я дитячий дерматолог, маю 7 років медичного стажу. Цікавилась медициною завжди. В старших класах вступила в Малу Академію Наук, де мала перший безцінний досвід, пари з анатомії та захист першої наукової роботи. Це були перші кроки і знайомство з медициною.

  • 2013р закінчила Національний медичний університет у м. Вінниця та пройшла інтернату по спеціальності дерматовенерологія.
  • 2015р перебувала на стажуванні у відділенні на базі інституту дерматовенерології НАМН у м. Харків. Здобула знання у лікуванні важких та рідкісних дерматозів. В тому ж році мала можливість побувати в Польщі з офіційною делегацією, відвідати медичні заклади та оцінити організацію медичної допомоги.
  • 2016р здобула спеціалізацію по дитячій дерматології. м. Київ. Та вперше була доповідачем на '' Всеукраїнській конференції по імунології та алергології''.
  • 2019 р Участь у Майстер-класі '' Дитяча дерматологія '' в програмі 15тих Київських Дерматологічних Днів.
  • 2019р освоїла теоретичний та практичний курс дерматоскопії новоутворень шкіри на базі Інституту теледерматології та дерматокосметології доктора Богомолець.

Консультую з питань догляду за дитячою шкірою з перших днів життя. Підбираюте, що потрібно саме Вашій дитині, без прив'язки до брендів.

🥀Вирішую виникаючі у дітей дерматологічні проблеми, почервоніння, свербіж, пігментні плями, незрозумілі висипання, постійна алергія.

🥀Являюсь доказовим лікарем у лікуванні дітей з атопічним дерматитом, себорейним дерматитом, псоріазом, вугревою хворобою,та іншими хронічним дерматозами.

🥀Займаюсь лікуванням інфекційних хвороб шкіри: висипань, які спричиненині вірусом герпесу, бактеріальних інфекцій, грибкових ураження шкіри(є можливість лабораторної мікроскопії зіскобу та швидкого скринінгового огляду у світлі лампи Вуда).

🥀Проводжу огляд приладом дерматоскопом родимок на питання злоякісності та консультую з приводу тактики ведення.

🥀Займаюсь лікуванням бородавок, контагіозного молюску у дітей.

🥀Володію методикою кріодеструкції.

Завжди індивідуальний підхід при підборі методів лікування та медикаментів. Враховую особливості в здоров'ї та емоційну лабільність. А також постійний супровід та турбота під час курсу лікування ♥️

Зворотній зв'язок