Лікар-мамолог ВінницяМамолог — лікар, що займається широким спектром захворювань і патологій молочних залоз. Він спеціалізується на лікуванні:

 • маститів;
 • мономастій, мікромастія, гіпомастій і ін .;
 • різних аномалій розвитку;
 • мастопатій;
 • доброякісних утворень (фіброаденом, ліпом, цістаденопапіллома і ін.);
 • злоякісних пухлин та ін.

На консультації мамолога в Вінниці — фахівці діагностують, підбирають адекватну для кожного випадку схему лікування, допомагають вирішити проблеми, викликані гормональним дисбалансом, здійснюють спостереження за пацієнтами, що перенесли операції на молочній залозі.

Лікар мамолог Вінниця: показання до відвідування

Маммологи відзначають, що багато хвороб молочної залози стрімко «молодіють». Основними причинами появи більшості з них фахівці вважають стреси, погіршення екології, куріння, ведення неправильного способу життя і ін. Тому кожна жінка повинна регулярно відвідувати лікаря мамолога в Вінниці. Це допоможе виявити хворобу на ранній стадії, коли вона ще ефективно лікується.

Лікар мамолог Вінниця: показання до відвідування

На жаль, більшість жінок терплять дискомфорт або болі в молочній залозі, але не поспішають звертатися до лікаря-мамолога, сподіваючись на те, що все само пройде. Це може тривати роками, тим самим губляться дорогоцінний час і можливість успішного лікування, а ймовірність виникнення ускладнень зростає.

Якщо у вас немає скарг, то досить один раз на рік відвідувати мамолога в Вінниці. Але в ряді випадків тягнути зі зверненням можна.

Термінова консультація фахівця необхідна, якщо вас турбує хоча б один з наступних симптомів:

 • будь-який дискомфорт в області молочних залоз або пахвовій западині (біль різної інтенсивності, відчуття тяжкості або розпирання і т.п.);
 • зміна форми грудей (раптове збільшення розміру, асиметрія);
 • поява вузликів або ущільнень;
 • зміна форми сосків або поява виділень з них;
 • збільшення пахвових лімфатичних вузлів;
 • поява набряків або почервоніння і ін.

Не можна нехтувати консультаціями лікаря-мамолога тим, хто страждає захворюваннями ендокринної або сечостатевої систем, має в анамнезі аборти або чищення, важкі пологи. Важливо звернутися до мамолога жінкам, які планують вагітність, які приймають оральні контрацептиви, тим, у чиїх родичів були виявлені онкологічні захворювання.

Консультація мамолога (Вінниця): як проходить прийом

Консультація мамолога в ВінниціСпеціальної підготовки прийом мамолога не вимагає. Якщо в термінової консультації лікаря немає необхідності, то краще, якщо ви потрапите на прийом з 6-го по 12-й день менструального циклу.

Мамолог уважно вислухає скарги, поставить низку питань, виконає візуальний і Пальпаційний огляд, вивчить анамнез і результати досліджень (якщо вони проводилися раніше). Для уточнення діагнозу лікар може направити на УЗД, мамографію, пункційну біопсію, цитологію виділень з сосків, порекомендувати здати кров для аналізу гормонального фону або проконсультуватися у гінеколога, ендокринолога, інших фахівців.

Приватний мамолог Вінниця

Якщо вам потрібен кваліфікований приватний мамолог в Вінниці, ви можете звернутися в медичний центр «Омеда». У нас працюють фахівці високого рівня, беруть участь в семінарах, тренінгах та ін.

До нас ви зможете звернутися з будь-якими проблемами. Досвідчений мамолог проведе діагностику, поставить точний діагноз, індивідуально, з урахуванням віку, стану здоров'я, гормонального фону і особливостей організму підбере схему лікування, навчить правильно пальпувати груди.

Пам'ятайте: своєчасне звернення до лікаря-мамолога — запорука швидкого і успішного одужання!

Наші ціни
Первинна консультація мамолога
500 грн
Повторна консультація мамолога
300 грн
Зворотній зв'язок

Ми хочемо, щоб наші пацієнти отримували тільки кваліфіковану допомогу, тому ретельно стежимо за якістю послуг.

Написати нам